Seçim Promosyonları

Seçim Promosyonları

Gökhan Şen Proje Yapım Ajans. Kişiye ve aday özel, tek tek evlere sokacak, sosyal propaganda materyalleri ile en güzel , en özel seçim promosyonları projelendirip üretiyoruz.... 

Aile sağlığından çocuklara, afet bilincinden kültür ve sanata, toplum için yararlı, sadece seçim için değil, her zaman geçerli ve unutulmayacak görsel işitsel promosyon materyalleri her zaman önceşiğimiz olmaktadır.

Sosyal propaganda kavramını Türk siyasetine biz kazandırdık. Sosyal propaganda ile amaç, adayı tanıtmanın yanı sıra, toplum için kalıcı ve yararlı materyaller üretmektir. Bunu yaparken de adayı görüntüsü - sesi ve tabii ki mesajları ile, aynı anda tek tek tüm evlere sokabilmek, projelerini anlatabilmesini sağlamaktır.

Seçim promosyonlarını hazırlarken ana ilkemiz, her eve ve her kişiye hitap edebilecek ve adayı tek tek evlere sokacak projelerle yola çıkmaktır. Bu projeleri tamamen adayın özelliklerine ve seçim bölgesine özel olarak hazırlarız. Tamamen butik ve kişiye özel projeler üretiriz.

 


 

Sosyal propaganda kavramını Türk siyasetine kurucumuz Gökhan Şen kazandırmıştır. Gerçekleştirdiğimiz sosyal propaganda projelerinin ilk örnekleri,  Türkiye ve dünyanın çeşitli ğlkelerinde düzenlediğimiz kampanyalarda  %100 başarılı sonuçlar getirmiştir. Türk siyasetinde böylesine başarılı sonuç getiren promosyon örnekleri  tektir…

Yukarı