Sahne Tır Mobil Sahne

Sahne Tır Mobil Sahne

Fabrikamız Türkiye ve dünyada en özel mobil sahne tırları ve özel amaçlı dorseleri projelendirip üretmektedir. Mega sahneli tırlardan tek taraflı ve çift taraflı açılan mobil özel amaçlı tırlara ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji tırlarına kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. 

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım, imalatlarını uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Şirketimiz üretimin yanı sıra kiralama hizmeti de vermektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇEŞİTLİ ÜRETİM MODELLERİMİZ

 

Özel amaçlı mobil sahne tırlarımız gezici, sağlık, eğitim, tanıtım, kültürel etkinlikler, turizm, siyasi kampanyalar ve askeri amaçlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Özel siparişler ve farklı organizasyonlar için özel proje ile üretilmektedir.. 

Çift taraflı açılan dorselerimiz özel sipariş üzerine üretilmekte veya kiralanmaktadır. Araçlar hidrolik olarak 1.20 metre sağ ve sol duvarlardan açılarak genişler. İç donanım ve elektronik aksamını kullanım amacınıza göre tasarlıyoruz.

Fabrikamızda Türkiye ve dünyanın birçok ülkesine istenilen özellikte roadshow tırlarından event tırlarına kadar üretim ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de projeli mobil sahne ve mobil tır imalatında ilkleri gerçekleştiren kuruluşumuz, ANKARA merkezli 1.000 m2 kapalı alanlı fabrikamızda en son teknolojilerle imalat yapmaktadır. Türkiye'nin en güçlü referanslarına güveniniz sayesinde sahip olduk

Özel üretim sahne tırlarımız her türlü roadshow ve siyasi kampanyalarda Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde en büyük ilgiyi çekiyor. Mobil sahneli reklam ve miting Tırları üretim ve kiralamasında ilk projeli ve TSE belgeli firma olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz..

 

platform tır led ekran tır tır sahnesisahne tır konser tırıevent tır 


yandan açılan show room TIR dorse ÇİFT TARAFLI AÇILAN DORSE TIR

event tırı     firma tırı     turkcell tır     vodafone tır     avea tır   reklam tırı   organizasyon tırı    tanıtım tırı   show tırı

 

sahne tır

mobil sahne

 

 

reklam tırıtanıtım tırı

 

 

gezici tır sahneevent truck

 

reklam tırıÖZEL İMALAT TIR DORSESİ

 

 

 

      

       

      

      

      

 

Yukarı