Proje Yapım Tanıtım

Proje Yapım Tanıtım

Gökhan ŞEN Proje Yapım Siyasi reklam ve seçim kampanya danışmanlık ajansı resmi internet sitesi...   SEÇİM KAMPANYALARI VE SEÇİM ORGANİZASYONU İÇİN TÜRKİYE NİN EN İYİ AJANSI  .. seçim otobüsü seçim midibüsü imalat kiralam üretim seçim tırı ajansı, seçim şirketi, seçim firması, seçim 2011, seçim kampanyası, proje reklam ajansı, pr ajansı seçim danışmanlık - seçim danışmanı 

 

 

 seçim otobüsü   kiralama   Siyasi_danışman siyasi danisman siyasi danışmanlık siyasi reklam siyasi propaganda siyasi tanıtım  seçim organizasyonu düzenleme seçim organizasyonları

Özel Organizasyon Araçları İmalat ve Kiralama 

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de CE garanti belgesi ile gerçekleşmektedir.  İstanbul merkez, Ankara Ostim fabrika ve Bodrum showroom noktalarımızla özel projeli araç üretimi yapmaktayız. Fabrikamızda Türkiye’nin en özel event ve tanıtım reklam araçlarını projelendirip üretmekte ve tüm dünyaya kiralamaktayız.

 

MOBİL LED EKRAN ARAÇLAR 

Mobil led ekran araç üretim ve kiralama sistemini Türkiye de firmamız başlatmıştır. İlk olarak KKTC genel seçimlerinde kullanılan mobil led ekranlı kamyon ve kamyonetlerimiz , yurt içi ve dışında katıldığı organizasyonlarda %100 katkı ve  başarı sağlamıştır. Led ekran araç kiralama ve üretim konusunda her türlü danışmanlığı ve çözümü firmamızdan alabilirsiniz. LED EKRANLI ARAÇLARIMIZ TSE BELGELİ ÖZEL PROJELİ VE RUHSATLARINA İŞLİ OLARAK ÜRETİLİR. 

TANITIM VE ORGANİZASYON TIRLARI 

Fabrikamızda  Türkiye  ve  dünyanın  bir çok  ülkesine  istenilen formatta roadshow tırlarından event reklam tanıtım tırlarına kadar özel amaçlı üretim ve  kiralama  hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de özel projeli mobil truck sahne ve mobil  dorse tır imalatında ilkleri gerçekleştiren öncü kuruluşumuz, tamamen mühendislik projeleri ile donanımlı özel hangarlarımızda üretim yapmaktadır. İmalat merkezimizde en son teknoloji ile her türlü özel  araç ve tanıtım kamyon ve tırları ve özel  araçları üretirken, Türkiye'nin en güçlü  referanslarına güveniniz  sayesinde sahip olduk.  Dilediğiniz özel aracı ve reklam tırını projelendirip sizin için üretmenin yanı sıra dilerseniz kiralama da yapabilirsiniz.

 ÖZEL AMAÇLI OTOBÜSLER , BİLİM OTOBÜSLERİ VE ÖZEL PROJELİ OTOBÜSLER 

Otobüs imalat fabrikamızda, yaklaşık 30 yıldır Türkiye ve dünyanın her yerine seçim otobüsleri ve özel dizayn otobüs imalat ve kiralama hizmeti veriyoruz.  Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleri şampiyonluk otobüslerinden, Konya Gıda Üniversitesi Bilim Otobüsü'ne, Ankara Büyükşehir Belediyesi Mobil Mağaza otobüslerine kadar bir çok farklı alanda özel otobüsler üretmekten gururluyuz.

ÖZEL DİZAYN KONTEYNER VE ÖZEL AMAÇLI MOBİL KONTEYNER İMALATI

Elektronik açılır ve büyür konteynerlden askeri ve özel amaçlı her türlü özel konteyner projelerini A'dan Z'ye projelendirip yaşama geçiriyoruz. Özel amaçlı konteyler üretiminde Almanya Dış ilkerli Bakanlığı ve Goethe enstitüsünün mülteci eğitim konteynerleri konusunda resmi tedarikçisi olmaktan gururluyuz.

KAMPANYA ARAÇLARIMIZIN TANITIM FİLMİ 

Facebook'ta paylaş      

 

SİYASİ TANITIM VE KURUMSAL TANITIM ORGANİZASYONLARI

  Siyasal propaganda araçlarından özellikle kitle iletişim araçları daha yüksek düzeyde bir etkiye sahiptir. Ana hatlarıyla çalışmalarımızın sonunda siyasal propaganda araçlarının seçmen davranışı üzerinde etkisi sonucuna ulaşılır.

 Eğitim her alanda olduğu gibi seçmen davranışının şekillenmesinde de önemli bir rol oynamaktadır. Eğitimin yanı sıra cinsiyet, yaş, meslek, gelir ve aile de seçmen davranışı üzerinde etkili olmaktadır  seçmen davranışına etki eden sosyo-ekonomik, psikolojik ve siyasal etmenler çeyrek asırlık ana uzmanlık alanımızı ve başarımızın temelini oluşturmuştur... ( Bknz : Referanslarımız ve medya da yer alan haberlerimiz) Siyasi propagandayı siyasi söylemler kullanmadan toplum yararına işler yaparak gerçekleştirmek Sosyal Propagandadır. Sosyal propaganda kavramını Türkiye siyasetine ilk olarak ajansımız kazandırmış, Türkiye'de ilk  ve tek uygulamalarını kurucumuz Gökhan Şen gerçekleştirmiştir. Sosyal propaganda ile adaylar aynı anda milyonlarca haneye hayranlık uyandırarak görsel ve işitsel olarak girebilmektedir.

  • TUNUS 2011 SEÇİMLERİNİ DE BİZ DÜZENLEDİK. 
  • KKTC 2013 SEÇİMLERİNDE LED EKRANLARIMIZLA SEÇİM ARAÇLARIMIZLA  BİZ VARDIK
  • TÜM DÜNYADA, AFRİKA'YA SEÇİM KAMPANYASI GÖTÜREN  İLK SEÇİM AJANSI OLARAK TARİHE GEÇTİK...
  • 2014 TÜRKİYE  YEREL SEÇİMLERİNDE,  EN YÜKSEK OY ORANLARINA ULAŞTIK...

SİYASİ REFERANSLAR TANITIM FİLMİ

seçim organizasyonu düzenlemeseçim organizasyonlarıSeçim  şirketi  seçim danışmanı seçim şirketleri siyasi danışman en iyi siyasi danışman Gökhan ŞEN  2014 seçim şirketi 2014 seçim ajansı milletvekili danışman seçim kampanya ajansı seçim kampanyası ajans seçim reklam ajansı siyasi reklam siyasi tanıtım  siyasi en iyi siyasi ajans Gökhan ŞEN Prodüksiyon seçim kazanmak propaganda şirketi propaganda danışmanı propaganda reklam komple seçim kampanyası belediyeseçimleri reklam ajansı şirketi seçim tanıtım şirketi  seçim reklam şirketi seçim reklamları seçim reklamı  seçim kampanyaları şirketleri seçim kampanyaları ajansları seçim otobüsü kiralama seçim tırı kiralama  seçim kampanyaTANITIM TIRItanıtımtırlarıtanıtım tırı kiralamareklam tırıözel dorse imalatreklam tırıreklam tırlarıözel tır dorsesi imalatözeltırdorsesi üretimevent tırısahne kamyonkampanya tırroadshow tırımobil tv türkiyemobil led ekran kiralamaled ekranlı tır

 

Yukarı