Otobüs projeleri

Otobüs projeleri
 
seçim otobüsü,kiralık seçim otobüsleri, seçim aracı, seçim otobüsü ses , seçim otobüsleri kiralama, satılık seçim otobüsü, seçim otobüsü fiber imalat, seçim otobüsü imalatçıları, seçim otobüs kiralama, yut dışı seçim otobüsü, takım otobüsü  eğitim  otobüsü  gıda otobüsü  hizmet otobüsü  belediye hizmet otobüsü 
 

Olmaz demeyiniz, olmayacak tasarımlarda dünyada ilk olacak bir otobüs hayaliniz varsa mutlaka arayınız... 

Türkiye ve dünyanın her yerine özel amaçlı otobüsler dizayn edip imal ediyoruz. Özel amaçlı otobüsler, vip dizayn otobüsler, seçim otobüsleri, organizasyon ve eğitim otobüsleri ,  özel üretim otobüslerin aynı zamanda kiralama hizmetini de veriyoruz.   

Özel amaçlı otobüs üretiminde Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren kuruluşumuz hayalinizdeki otobüsü tamamen TSE ve TÜV standartlarında üretmektedir. 

 

 

BİLİM OTOBÜSÜ ( Konya Gıda Üniversitesi )

Konya Gıda Üniversitesi için Torku Holding katkıları ile Türkiye'nin ilk Bilim Otobüsü'nü ürettik. İçerisinde her türlü teknolojik donanım ayrıca bir adet laboratuvar ve bir adet öğretmen odası bulunan otobüsümüzde aynı anda 18 öğrenci öğrenim görebilmektedir. 

bilim otobüsü imalatı konya bilim otobüsü otobüs imalatı

otobüs tadilatı otobüs yapanlar otobüs tadilatı

 

MOBİL MANAV OTOBÜS ( Ankara Büyükşehir Belediyesi )

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne özel olarak eski bir belediye otobüsünü tadilat yaparak Türkiye'nin ilk ve tek mobil manav otobüsünü ürettik. Hidrolik olarak yan tarafından açılan otobüsümüz aynı zamanda bir mobil mağaza işlevi görmektedir. Otobüsümüzün arka kısmına bir adet soğuk hava deposu konuşlandırmanın yanısıra, uydu TV, iklimlendirme, hava panelleri vb. her türlü teknolojik donanımı da eklendik.

süper otobüs Belediye hizmet otobüsü  gezici otobüs

gıda otobüsü mağaza otobüs mobil manav otobüs

 

ŞAMPİYONLUK OTOBÜSLERİ ( Beşiktaş, Fenerbahçe ve bir çok kulüp)

Başta dört büyükler olmak üzere bir çok kulübümüz şampiyonluk kutlama otobüsleri için Proje Yapım'ı tercih etmeye devam ediyor. Biz de Türkiye ve Avrupa'daki gururumuz kulüplerimize gerek Futbol, gerekse diğer spor branşlarında en özel şampiyonluk kutlama otobüslerini hazırlamaktan gurur duyuyoruz. 

Beşiktaş otobüsü BJK otobüsü BJK şampiyonluk otobüsü yapan

Fenerbahçe şampiyonluk otobüsü yapan fener şampiyon otobüs takım otobüsü

 

İŞ VE BÜROKRASİ İÇİN ÖZEL TASARIM VİP DİZAYN OTOBÜSLER (::)

Kullanılacak malzemelerin seçiminden iç dizayn tasarımına kadar tüm detayları müşterilerimizin talebine ve kullanış amacına göre dizayn ediyoruz. İş ve siyaset dünyasından bir çok müşterimizle, ticaretle başlayan tanışmamız bu çok özel otobüslerimiz sayesinde dostluğa ve büyük bir aileye dönüşmektedir. Özel üretimlerimizde kişi ve referans ismi kullanmıyoruz. Çünkü Bugüne kadar ürettiğimiz onlarca vip dizayn otobüsümüzün yaşam boyu arkasında duruyor, işçilik ve ve servis garantisi sunuyoruz..

genel başkan otobüsü lüks otobüs yapımı özel dizayn otobüs yapımı

özel tasarım otobüs patron otobüsü süper lüks otobüs

 

toplantı otobüsü vip otobüs imalatı vip otobüs yapımı

 

SEÇİM OTOBÜSLERİ :

Organizasyon ve seçim otobüsleri ve midibüslerimiz platformlu ( üzerine çıkılabilir) ve platformsuz olarak ayrıca üstü açık ve çift katlı olarak 4 temel modelde üretilmektedir. Araçlarımızın hepsi özel projelidir . Araçlarımız şoförü ve teknik personeli ile birlikte kiralanır. Türkiye'nin 7 bölgesinin yanısıra yavru vatan KKTC, birçok Asya ve Avrupa ülkesi ve hatta Afrika'ya(Tunus) kadar dünyanın bir çok noktasına özel amaçlı otobüs üretimi ve kiralaması kiraladık.

"Hata ve özür kabul etmeyen tek kulvar kampanyalardır"  30 yıldır çalıştığımız firma ve siyasilerle sürekli memnuniyet ve mükemmellik ilkesinde çalıştık. En etkili, en güçlü ve en gösterişli araçlarımızdan birini en ekonomik koşullarda kiralamak için iletişime geçiniz…

genel başkan seçim otobüsü başkan otobüsü parti seçim otobüsü

seçim otobüsü ihracat seçim otobüsü imalatı seçim otobüsü yapımı

 

 

seçim araçları mhp otobüsü chp otobüsü ak parti otobüsü    mobil led ekran araç seslendirme minibüsü seçim otobüsleri kiralamavip otobüs  vip genel başkan seçim otobüsü CHP Seçim otobüsüled ekranlı tır

seçim otobüsü kiralamaseçim tırı kiralamaled ekran reklam tabela seçim otobüsü kiralama c seçim otobüsü giydirme seçim otobüsleri kiralık seçim tırı kiraseçim otobüsü imalatmercedes seçim otobüsü kiralık seçim otobüsüseçim otobüsü fotoğrafları seçim otobüsseçim araçları yeni seçim otobüslerivip seçim otobüsü seçim otobüsü ses sistemi

 

 

 

Yukarı