Satılık yada kiralık Sahne TIR, tanıtım tırı dorsesi

Satılık yada kiralık Sahne TIR, tanıtım tırı dorsesi

Türkiye'nin ilk ve tek mobil led ekranlı veya ekransız sahne tırlarını üretiyoruz ve kiralıyoruz. Tanıtım tırları kiralama ve raklam organizasyon tırları kiralama hizmetinde tır dorselerimizi tamamen müşterilerimizi talebine göre hazırlıyor ve dekore ediyoruz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı organizasyonlarınızda, kısa veya uzun vadeli kiralama yapabilirsiniz.

Ayrıca fabrikamızda dileridiğiniz özelliklerde mobil tırları sizin için dizayn ediyor ve üretiyoruz. Mobil yaşam ünitelerinden mobil reklam organizasyon dorselerine, mobil sağlık tırlarından eğitim kültür tırlarına ve özel amaçlı dizayn edilmesini istediğiniz her türlü treyler ve dorse projeleri için bizi arayabilirsiniz. Referanslarımız güvencemizdir.

satılık reklam tırı   kiralık reklam tırları   satılık tanıtım tırı  kiralık tanıtım tırları   satılık reklam tırı reklam tırı kiralama   satılık seçim tırı kiralık seçim tırı seçim tırı kiralama   satılık organizasyon tırı   reklam dorsesi  tanıtım dorsesi  kiralık tanıtım dorsesi   satılık tanıtım dorsesi  

 

sahne tır kiralama mobil tanıtım tırı MOBIL... paylaşan: gsenmail5

tanıtım tırı kiralama

kiralık tanıtım tırları

organizasyon tırı kiralama

kiralık tanıtım dorsesi

satılık organizasyon tırı

açılır sahne tır miting tır

sahne tırseçim tırı

 

 

 

 

 

Yukarı